ssu
17 اسفند 1401 - 10:46

لایق صعود به جام جهانی هستیم/ شادی گلم به خاطر مادرم است

مهاجم تیم فوتبال جوانان ایران گفت: مستحق صعود در مسابقات قهرمانی آسیا بودیم و حالا می توانیم به جام جهانی هم برسیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال جوانان ایران روز گذشته در آخرین دیدار از مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا برابر ویتنام با نتیجه ۳ بر ۱ پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

سعید سحرخیزان زننده یکی از گل‌های تیم کشورمان در این دیدار درباره صعود به دور حذفی به سایت فدراسیون فوتبال گفت: بازی خیلی سختی بود که خوشبختانه پیروز شدیم و توانستیم به مرحله حذفی صعود کنیم‌. ویتنام یکی از بهترین‌های جام ملت‌ها بود. دیدار سختی را بردیم و خوشحالم مردم ایران را شاد کردیم.

مهاجم تیم زیر ۲۰ سال کشورمان در خصوص شادی مخصوص خود پس از گلزنی افزود: وقتی گل می زنم دوست دارم به مادرم زنگ بزنم و به او بگویم تمام گل‌هایم را به پاس زحماتی که برایم کشیدید تقدیم می‌کنم. به همین خاطر چنین شادی گلی دارم.

سحرخیزان درباره دیدار با عراق در مرحله حذفی تاکید کرد: بازی به بازی پیش می‌رویم. هدفمان ابتدا رسیدن به جام جهانی و سپس قهرمانی در جام ملت‌های آسیاست. عراق تنها حریف باقیمانده برای جهانی شدن است. لایق رفتن به جام جهانی هستیم. دیگر این هدف دور از دسترس نیست.

او در پایان خاطرنشان کرد: می‌دانیم دعای خیر مردم پشت سرمان است. امیدوارم همچنان از ما چشم پوشی نکنند و باز هم انرژی مثبت بفرستند و دعا کنند بتوانیم بار دیگر دل آنها را شاد کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال جوانان ایران شنبه هفته آینده مقابل عراق در ورزشگاه جار تاشکند بازی می‌کند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1080749