ssu
27 اسفند 1401 - 12:02

ارتباط زنده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با فضانوردان چینی

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ارتباط زنده و مستقیم شماری از نوجوانان کانون با فضانوردان فضاپیمای سرنشین دار شن جوئو ۱۵ در فضا خبر داد.

فرهاد فلاح، معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گفت و گو با خبرنگار تسنیم با اعلام این خبر افزود: با همکاری سفارت چین، وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یک نماینده نوجوان از اعضای کانون به نمایندگی از کودکان و نوجوانان ایران با فضانوردان فضاپیمای چینی به صورت زنده گفت و گو می کند و طی این گفت و گو سوالات خود را خواهد پرسید.
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری افزود: در جلسه ای که با رایزن فرهنگی کشور چین در ایران داشتیم درباره ابعاد این مسأله صحبت کردیم. این برنامه یکی از برنامه های کشورهای سازمان همکاری شانگهای است و در قالب ارتقای همکاری اجتماعی، فرهنگی و همبستگی مردم صورت می گیرد.
فلاح در پاسخ به این سوال که چه کسی از ایران با فضانوردان صحبت خواهد کرد، توضیح داد: طبق هماهنگی های انجام شده یکی از برگزیدگان جشنواره های کانون برای این گفت و گو انتخاب شده است که از استان اصفهان است و این ارتباط 31 فروردین ماه از محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همزمان با همایش پکن برقرار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1098813